Het college van burgemeester en schepenen van Baarle-Hertog maakte een beleidsplan op voor de bestuursperiode 2007-2012. Hierin geeft het college haar beleidsintenties voor de komende zes jaar weer.
Dit beleidsplan loopt vooruit op het strategisch algemeen beleidsprogramma met financiële vertaling in een meerjarig financieel beleidsplan. Het college is verplicht dit strategisch programma aan de gemeenteraad voor te leggen voor het einde van 2007.
Het college koos er voor reeds op 31 mei 2007 haar beleidsvoornemens aan de gemeenteraad voor te leggen, omdat dit een integrale beleidsaanpak ten goede komt. Een andere reden is dat het college hierdoor de gesprekken met de gemeente Baarle-Nassau zo snel mogelijk kan aanvatten om samen een nieuw grensoverschrijdend bestuursakkoord te formuleren.
U kan een samenvattend overzicht van het beleidsplan 2007-2012 downloaden. Zo leest u in een notedop welke beleidsvoornemens het college voor de komende zes jaar heeft en welke concrete acties ze daartoe wil ondernemen. Wil u zich een volledig beeld vormen van wat u van het college kan verwachten tijdens deze bestuursperiode, dan kan u ook de volledige tekst van het beleidsplan 2007-2012 downloaden.